Strona główna Linki Kontakt Dodaj do ulubionych
Rozrywka

Spotkanie z instruktorem jazdy konnej Panem Piotrem Gajdą.
Pan Piotr w sposób interesujący opowiadał dzieciom na temat „ Stop przemocy i znęcaniu się nad zwierzętami”. Wyświetlił dwa krótkie filmy dotyczące  w/w tematowi. Wspólnie z dziećmi śpiewał piosenki, które sam układa i pisze do nich muzykę. Dużym entuzjazmem dla dzieci  było spotkanie z koniem hucułem Arbinem i jego wyuczonym sztuczkami.
Sprzęt multimedialny obsługiwał Łukasz Jurczak – opiekun Świetlicy Środowiskowej w Odrzechowej. Filmiki związane z zapobieganiem  agresji wobec zwierząt do których napisał muzykę pan Piotr można obejrzeć wchodząc na stronie

link -  piotr123G

Ludzie nie zastanawiają się nad tym jak wielka krzywdę wyrządzają zwierzętom, kiedy je krzywdzą. Zwierzęta cierpią tylko przez człowieka, ponieważ człowiek traktuje je jak swoją własność, jak swoją rzecz prywatną a nie jak żywą istotę, która tak somo jak on cierpi i tak samo odczuwa ból.
Człowiek traktuje zwierzę jak własną rzecz, krzywdzi je, ponieważ jest w pełni świadomy, że zwierze mu nie odda ani się mu nie przeciwstawi, gdy on będzie je krzywdził.

(2008) Zaprojektowano dla rozdzielczości 1024x768