Strona główna Linki Kontakt Dodaj do ulubionych

Babcia wiśniowy sad,
Za to nasi kochani,
Dziękujemy dziś wam."

Pomysł scenariusza streścić można hasłem "Dziękujemy Wam! - wnuczęta".

Uczniowie klas 0-3 przygotowali piękne wiersze, piosenki spektakl „Kopciuszek” oraz humorystyczną scenkę teatralną.

Babcie i dziadkowie ze wzruszeniem słuchali swoich wnuków w pięknym wystąpieniu.
W przerwie między występami swoich milusińskich mogli poczęstować się przygotowanymi przez rodziców smakołykami.

Całość zakończono życzeniami, całusami i własnoręcznie przygotowanymi podarunkami. Dziadkowie odwdzięczyli się gromkimi brawami, uściskami i zawsze gorącymi sercami dla swoich wnucząt

To była piękna, wzruszająca uroczystość.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas był miłą chwilą wytchnienia dla babć i dziadków, którzy przecież na co dzień pamiętają przede wszystkim o innych - o własnych dzieciach i wnukach. Wnuczęta dedykują im to popołudnie z wiarą, że poczuli się ważni, docenieni, jednym słowem - kochani z całej siły dziecięcych serc.

(2008) Zaprojektowano dla rozdzielczości 1024x768